AjaxBatchDelete Splarka Vikipedi'de tarafından yazılan bir komuta dayanmaktadır. Bu kod jQuery kullanmak için Grunny tarafından yeniden yazılmıştır.

Kurulum

Kullanım

Toplu Silme komut dosyasını kullanma seçeneği "Araçlarım" listenizin altında görünecektir.

Bir grup sayfayı silmek için, sayfa adlarını (sayfa bağlantılarına değil) her birine yeni bir satıra ekleyin ve bunları belirli bir nedenden dolayı silmek için devam edin. Komut boş bir satıra ulaştığında duracak ve silinecek kalan sayfaların listesinin boşaltılmasıyla erken sonlandırılabilir.

Ayrıca, silme işleminden sonra sayfaları koruma özelliği (bu isteğe bağlıdır) ve silme/koruma hızını değiştirme seçeneği olan herhangi bir sayfadaki bir modülden yükleme özelliğine sahiptir. Her 1000 milisaniye de bir (1 saniye) bir varsayılan silme oranını değiştirmek isterseniz, komutu kendi numaranızla (milisaniye cinsinden) içe aktarmadan önce window.batchDeleteDelay öğesini ekleyin. Örneğin, şunları kullanarak:

window.batchDeleteDelay = 100;

silme oranını 0,1 saniyeye düşürecektir.

Ayrıca, kullanıcının tüm bir kategorinin içeriğini almasına ve silmeye hazır olan metin alanına koymasına olanak tanır. Komut dosyasının yalnızca kullanıcının silme hakkına erişimi varsa (içerik denetleyicisi, yönetici, SOAP, personel veya yardımcı) yükleneceğini unutmayın. Düzgün bir şekilde geri yüklemek mümkün olmasa da, konuları silmek mümkündür.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.