AjaxBatchDelete заснований на скрипті, автором якого є користувач Splarka з англомовній Вікіпедії, був переписаний користувачем Grunny під jQuery і використовується в двох скінів: Wikia і Monobook. Версія, оновлена користувачем Ozuzanna, має більше функцій, ніж оригінал скрипта.

Установка

Використання

Приступити до використання даного скрипта можна внизу сторінки, в розділі «Мої інструменти». Щоб видалити кілька сторінок, потрібно в модульне вікно вписати їх назви, кожне з нового рядка (саме назви, а не посилання), а також написати причину їх видалення в іншу форму. Скрипт припинить видалення сторінок, коли дійде до пустого рядка, а також може заздалегідь завершити роботу, очистивши список сторінок, які все ще видаляються.

У другій версії додається функція захисту сторінок після їх видалення, а також функція зміни обмеження на швидкість видалення/захисту сторінок. Якщо Ви бажаєте змінити швидкість з видалення однієї сторінки в 1000 мілісекунд (1 секунда), то додайте конфігурацію window.batchDeleteDelay і потрібну Вам кількість перед тим, як імпортувати скрипт. Також у цій версії можна вписати відразу усі сторінки певної категорії, записавши її назву. Зауважте, що скрипт буде працювати, тільки якщо користувач має права видалення сторінок (модератори контенту, адміністратори, SOAP, співробітники або помічники). Можливо видалення стін обговорення, але робити це слід з обережністю.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.