Fandom Developers Wiki
Advertisement

AjaxBatchUndelete jest wzorowany na skrypcie napisanym przez Splarkę na Wikipedii, który następnie został przepisany przez Grunnyego aby używał biblioteki jQuery. Udostępnia on formularz służący do masowego odtwarzania usuniętych stron za pośrednictwem API, co sprawia że zasadniczo jest przeciwieństwem AjaxBatchDelete i działa podobnie. Nerfmaster8 i Noreplyz zaktualizowali skrypt aby korzystał z drugiej wersji AjaxBatchDelete.

Instalacja[]

Używanie[]

Opcja użycia Masowego odtwarzania powinna pojawić się w twoim menu „Moje narzędzia”. Aby odtworzyć zestaw stron po prostu podaj nazwy tych stron (nie ich adresy URL) w formularzu, po jednej na każdą linię, a następnie kontynuuj aby przywrócić je z podanym przez siebie powodem. Skrypt zatrzyma się gdy napotka pustą linię, lecz jego działanie może być też przerwane poprzez wyczyszczenie listy pozostałych stron.

window.batchUndeleteDelay = 100;

will lower the undelete rate to 0.1 second.

Using configuration options with Fandom Developers Wiki scripts

The instructions on this page describe how to use configuration options with a script. Here on the Fandom Developers Wiki, many scripts provide optional configuration settings as a mean to alter or enhance the default behavior of the script. When installing configuration options in your JavaScript file, please note that they need to go above the import statement in order to work — unless the directions say otherwise. In case MediaWiki:ImportJS is used to load the scripts, it will be executed last.

Configuration options load too late, don't work
// 1. AjaxRC import statement
importArticles({
  type: 'script',
  articles: [
    'u:dev:MediaWiki:AjaxRC.js'
  ]
});

// 2. AjaxRC configuration option
window.ajaxRefresh = 30000;
Proper placement of configuration options
// 1. AjaxRC configuration option
window.ajaxRefresh = 30000;

// 2. AjaxRC import statement
importArticles({
  type: 'script',
  articles: [
    'u:dev:MediaWiki:AjaxRC.js'
  ]
});
Advertisement