FANDOM


AjaxDelete дозволяє видаляти та відновлювати сторінки, не змушуючи залишати сторінку, на якій ви перебуваєте зараз. Скрипт працює з модальним вікном, яке з'являється при натисканні на посилання на видалення.

Зауваження: Модальне вікно не з'явиться, якщо одночасно натиснути кнопки Shift або Ctrl. Це дозволяє користувачам у звичайному режимі видаляти/відновлювати сторінки.

Використання

Модальне вікно з'явиться при натисканні на будь-яку кнопку "Видалити" з посиланням ?action=delete, використання чого особливо не вимагає пояснень. Виберіть причину видалення/відновлення із запропонованих або введіть її самостійно. Ви можете встановити часто використовувану причину, після якої йде Ваш текст, що буде виглядати наступним чином: <звичайна причина>: <доданий Вами текст>. Якщо Ви бажаєте стежити за сторінкою, натисніть кнопку "Слідкувати за сторінкою" і видалить сторінку або натисніть "Скасувати", щоб закрити модальне вікно.

При відновленні сторінки, в модальному вікні Вам знадобиться вписати причину. Потім натисніть "Відновити" твори для цієї дії, або "Скасувати", щоб закрити модальне вікно.

Особисті налаштування

Всі індивідуальні змінні розташовані в об'єкті window.AjaxDelete.

Щоб створити змінні причин видалення, Вам потрібно просто в об'єкт window.AjaxDelete.deleteReasons додати код з наступним синтаксом: 'вписаний текст': 'текст, який з'являється',. А щоб додати причини для видалення зображень, зробіть те ж саме, але в об'єкті window.AjaxDelete.imageDeleteReasons.

Відстеження віддалених сторінок вибрано за промовчанням. Якщо Ви не хочете цієї функції, встановіть параметр конфігурації autoCheckWatch значення false.

Також в скрипті є модальне відновлення через AJAX. Якщо Ви не бажаєте, щоб воно з'являлося, змініть параметр noUndelete на true.

Приклад конфігурацій:

window.AjaxDelete = {
  deleteReasons: {
    '[[w:Help:Vandalism|Vandalism]]': 'Vandalism',
    '[[w:Help:Spam|Spam]]': 'Spam',
    'Marked for speedy deletion': 'Speedy',
    'Empty page': 'Empty',
    'Author request': 'Author request',
    'Irrelevant to <insert wiki topic here>': 'Irrelevant',
    'Failed to comply with the [[Project:Manual of Style|manual of style]] for over 6 months': 'MoS'
  },
  imageDeleteReasons: {
    'Offensive': 'Offensive',
    'Innapropiate': 'Innapropiate',
    'Harassment': 'Harassment',
    'Housekeeping/Unused': 'Unused',
    'Copyright infringement': 'Copyright',
    'Author request': 'Author request'
  },
  autoCheckWatch: false,
  noUndelete: true
};

Всі встановлені змінні взяті зі сторінок MediaWiki (MediaWiki:Deletereason-dropdown і MediaWiki:Filedelete-reason-dropdown).

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.

Fandom may earn an affiliate commission on sales made from links on this page.

Stream the best stories.

Fandom may earn an affiliate commission on sales made from links on this page.

Get Disney+