FANDOM


MainHeader
Vítejte!

Přistoupili jste do Fandom Developers Wiki — ale neváhejte a zavolejte nám Dev Wiki!

Jsme hlavní destinací společnosti Fandom pro lidi, kteří chtějí hlouběji se ponořit do kódování. Ať už máte zájem o prohlížení našeho úložiště kódů nebo hledání nové funkce pro domácí wiki, pravděpodobně máme stránku nebo dvě, kterou budete chtít přečíst. A kolem je spousta znalých uživatelů, kteří jsou ochotni půjčit si ruku.

Takže trvá pár minut, než se rozhlédneme po naší první stránce. Myslíme si, že zde najdete něco, co vám pomůže udělat svou část Fandomu trochu víc — jen trochu "blíže".

Jde nad rámec JavaScriptu

Možná si myslíte, že Dev Wiki je jen místo, kde jsou uloženy úryvky JavaScriptu, takže je lze použít všechny wikisy Fandom.

Ale my děláme mnohem víc než to.

Poskytujeme užitečnou kontrolu kódu našim spolupracovníkům společnosti Dev Wiki. (Nemáme rád chyby víc než vy!) Nabízíme překladatelské služby pro kód, který najdete zde. Spitujeme budoucnost tím, že navrhujeme novější způsoby, jak nahlížet na dlouhodobé problémy s kódováním. A poskytujeme užitečný výcvikový prostor mnoha dobrovolníkům, kteří se stali členy našeho Programu dobrovolníků pro vývojáře.

Pokud máte zájem o to, jak funguje Fandom pod kapucí, přeskočte přímo a začněte editovat — i když se jen ptáte na mnoho otázek!

Věci, které máme rádi
Zatímco zde děláme spoustu věcí, pravděpodobně jsou asi tři věci, které uživatelé Fandomu nejčastěji spojují s Dev Wiki.
JavaScript
Ať už chcete požádat o funkci JS, nebo hledáte existující, který chcete přidat do své wiki, máme tu pokrytí.
CSS
Jako sculptuete s CSS? Máme tě pokryté.
Chat hacks
Naši uživatelé zde vytvořili spoustu skriptů pro funkci chatu ve Fandomu.


Věci, které si pamatujete
Uchovávejte pár bodů ve své mysli, když kódujete v Fandomu.
Rozsah
Jak CSS, tak JS mohou být osobní nebo lokální. Osobní kód je ten, který ovlivňuje pouze váš účet. Lokální kód celého webu platí pro celou wiki, takže všichni návštěvníci uvidí její efekt. Podle zásad pro přizpůsobení Fandomu není celý kód povolen na celém webu, zatímco můžete dělat vše, co chcete, pomocí osobního kódu.
Dokumenty MediaWiki
Věděli jste, že základní software MediaWiki vlastně obsahuje dokumentaci? Nehýbejte se, pokud nemáte! Místo toho přečtěte úvod na MediaWiki.org!
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.

Fandom may earn an affiliate commission on sales made from links on this page.

Stream the best stories.

Fandom may earn an affiliate commission on sales made from links on this page.

Get Disney+