Fandom Developers Wiki
Advertisement

MainHeader

Ласкаво просимо!

Ви потрапили на Fandom Developers Wiki, але не соромтеся називати нас Dev Wiki!

Ми — основне місце на Фандомі для людей, які хочуть глибоко зануритися в написання скриптів. Якщо ви зацікавлені у вивченні нашого сховища, коду або пошуку нової функції для вашої вікі, у нас, мабуть, є сторінка або дві, які ви захочете прочитати. У нас є багато грамотних користувачів, які завжди готові простягнути руку допомоги.

Витратьте кілька хвилин, щоб оглянути нашу головну сторінку. Ми думаємо, ви знайдете тут щось, що допоможе вам зробити вашу частину Фандому трохи більше вашою власною — трохи «класнішою».

Виходимо за рамки JavaScript

Ви можете подумати, що Dev Wiki — це просто місце, де частини JavaScript зберігаються так, що всі вікі на Фандомі можуть використовувати.

Але ми робимо набагато більше.

Ми надаємо корисний огляд коду нашим колегам-розробникам Dev Wiki. (Нам помилки подобаються не більше за вас) Ми пропонуємо послуги перекладу коду, який ви знайдете тут. Ми прискорюємо майбутнє, пропонуючи більш нові способи поглянути на давні проблеми з написанням кодів і надаємо корисний тренувальний майданчик для багатьох добровольців, які продовжують брати участь в нашій Програмі розробників-волонтерів.

Якщо вас взагалі цікавить що всередині Фандому, переходите вправо й починайте редагування — навіть якщо ви просто збираєтеся поставити багато питань!

Що нам подобається

У той час, як ми робимо багато речей тут, можливо, є три речі, зокрема, з якими у користувачів Фандому найчастіше асоціюється Dev Wiki.

JavaScript

Якщо ви хочете запитати створення нової JS-функції чи шукаєте існуючу, аби додати на вашу вікі, ми вас накрили.

CSS

Як ліпити з допомогою CSS? Ми вас накрили.

Lua

Our users have made a ton of Lua modules for you to use when creating powerful templates.


Що потрібно пам'ятати

Засвоїте пару правил, коли кодуєте на Фандомі.

Сфера застосування

Й CSS, й JS можуть бути як особистими, так і загальними. Особистий код — це той код, який впливає тільки на ваш обліковий запис. Загальний код поширюється на всю вікі, аби всі відвідувачі побачили його ефект. Відповідно до політики налаштувань Фандому не весь код дозволений для всього сайту, тоді як ви можете робити все, що хочете, за допомогою особистого коду.

Документація з MediaWiki

Чи знаєте ви, що у базового програмного забезпечення MediaWiki є документація? Не соромтеся, якщо ви цього не знаєте! Замість цього прочитайте вступ на сайті MediaWiki.org!


Advertisement