Fandom Developers Wiki
Advertisement

MassNullEdit дозволяє користувачеві нульовим чином редагувати кілька сторінок зі списку. Він базується на декількох інших скриптах (NullEditButton, AjaxBatchDelete та ChatBlockButton). Він також може генерувати списки сторінок для використання деінде.

Встановлення[]

Використання[]

MassNullEdit повинен з’явитися під вашим списком «Мої інструменти» (на панелі інструментів внизу екрана).

Для нульового редагування кількох сторінок додайте кожну назву сторінки (не URL-адресу сторінки) до списку в новому рядку (включаючи їх простір імен, якщо потрібно) і натисніть клавішу «Пуск». Скрипт зупиниться, як тільки всі елементи у списку будуть відредаговані. Якщо будь-яку сторінку не вдається відредагувати, з’явиться повідомлення та сторінка буде перенесена до списку, як тільки скрипт зупиниться.

За допомогою клавіші «Додати сторінки» до списку можна додати усі сторінки з простору імен або категорії або всі сторінки, що посилаються на певну сторінку. Ця функція також може бути корисною для створення списків простого тексту для використання в інших місцях. Якщо скрипт використовується на Спеціальна:Посилання сюди, Спеціальна:Покажчик за початком назви, Спеціальна:Усі сторінки або на сторінці категорії, він автоматично додасть пов’язані сторінки/членів категорії до списку.

За замовчуванням скрипт буде нульовим редагуванням однієї сторінки в секунду. Якщо ви хочете це змінити, встановіть для властивості window.nullEditDelay значення (у мілісекундах) на вашій сторінці JavaScript. Наприклад, додайте нижченаведений рядок на свою сторінку JavaScript для нульового редагування раз на три секунди:

window.nullEditDelay = 3000;

Якщо ви не бачите меню «Мої інструменти» (або іншої мови), спробуйте натиснути «Налаштувати», а потім «скинути за замовчуванням».

Advertisement