Fandom Developers Wiki
Advertisement

Ця сторінка повністю або частково не перекладена. Прохання перекласти її відповідною мовою (українська).

RecentChangesMultiple призначено для одночасного моніторингу декількох вікі, дозволяючи на одній вікі переглядати всі зміни. Хоча цей скрипт зроблений якомога ближче до стилю стандартних недавніх редагувань, існує багато тонких відмінностей (див. Примітки нижче).

This tool is designed primarily with Fandom wikis in mind, but should work for any wiki running on the MediaWiki codebase. For problems with non-Fandom wikis, click here.

This script can be found on GitHub, along with a changelog.

Встановлення[]

Використання[]

Все, що дійсно необхідно після встановлення скрипта, — це div класом «rc-content-multiple» список маркерів з посиланням на домен вікі (div потрібно буде додати через режим вихідного коду). Повтори ігноруються. Приклад:

<div class="rc-content-multiple">
*https://runescape.fandom.com/fr/
*wowpedia.fandom.com
*https://dev.fandom.com &bgcolor=green
</div>

Основні функції[]

Хоча вони не є частиною Спеціальна:RecentChanges, деякі додаткові функції включені за замовчуванням.

 • AjaxRC: На основі скрипта AjaxRC є опція «автооновлення», яка при активації оновлюватиме список кожні 60 секунд. Файл cookie використовується для збереження установки прапорця після кліка.
  • Після активації вам буде запропоновано активувати повідомлення HTML5 (необов'язково), які повідомлятимуть вас про оновлення, коли ви переходите від вікна/вкладки. Щоб відключити їх після включення, клацніть значок шестерінки в повідомленні.
 • RecentChangesMultiple AjaxDiff icon AjaxDiff: На основі скриптів AjaxDiff/LastEdited, ви можете переглядати різницю версій» сторінки, не переходячи на них, натиснувши значок праворуч від посилання «розн».
 • RecentChangesMultiple AjaxGallery icon AjaxGallery: Клацнувши по значку картинки поряд із змінами файлів (як-от журналу завантаження, редагування сторінки файлу), ви можете переглянути зображення, з якими воно пов'язане. Для групових журналів ви можете переглянути галерею зображень в списку.
 • RecentChangesMultiple AjaxPagePreview icon AjaxPagePreview: Дозволяє переглядати сторінку, не виходячи з поточної сторінки.
  • Примітка: Ця функція неповноцінна. В попередньому перегляді не запускаються декілька файлів CSS і JS. Таким чином, попередній перегляд використовує тільки CSS з поточної вікі для відображення сторінок. У браузерах, які підтримують редагування shadow dom (Chrome на момент написання цього) або хмарних стилів (Firefox), застосовується інтерфейс css з вікі (common.css), а також JS (для shadow dom), хоча ще не все.
 • Обговорення: На основі скрипта DiscussionsFeed, тепер ви можете бачити Обговорення у списку редагувань. Див. нижче для отримання інформації про різні нюанси.
 • Social Activity: Content found on Special:SocialActivity is also included on the list by default.
 • Abuse Logs: If a wiki on the list has the AbuseFilter extension enabled, a filter option to list abuse logs will appear.
 • Панель посилань вікі: Щоб полегшити навігацію певною вікі в списку, натискання одного з піктограм в розділі «Завантажені вікі» у верхній частині скрипта/вздовж лівої частини скрипта дасть вам список посилань на деякі спільні сторінки для цієї конкретної вікі, а також деякі статистичні дані для цієї вікі. Якщо в списку тільки одна вікі, ця панель відкриється за замовчуванням.
 • Кілька примірників: Кілька примірників (контейнери) можуть запускатися на одній сторінці.
  • Сюди входять ті, які знаходяться в межах тегів <tabber> та <tabview>.
  • Можливо, що кожен примірник завантажує тільки одну вікі, що дозволяє створити більш типовий дизайн RecentChanges, все ще переглядаючи кілька вікі на одній сторінці. Також можливо оновити всі екземпляри, використовуючи функцію rcm-refresh-all.
  • Майте на увазі, однак, що деякі з додаткових параметрів нижче перевіряються тільки в першому примірнику і впливають на всі вікі на сторінці (data-lang, data-hiderail, data-loaddelay, data-timezone).

Додаткові параметри[]

У той час як вищеописане працює, і це все, що може знадобитися, є також безліч інших додаткових параметрів, які можна додати трьома шляхами: 1, який впливає на кожен RCM, 1, який впливає на кожну вікі в конкретному списку RCM, і той, який впливає на певну вікі.

Змінні URL[]

Це впливає на кожен RCM на сторінці. Наразі єдиними прийнятими змінними URL є ті, які використовуються на стандартній сторінці RecentChanges. Див. більше нижче. https://yourwiki.fandom.com/wiki/RecentChangesMultiplePage?hidemyself=1&days=7

Дані[]

Вони впливають на кожну вікі/скрипт в цілому для одного тега.

Ones labeled [Global] only are checked on the first instance, and are used for all other instances. Note: If you edit global parameters in the UCP editor the changes won't appear until you refresh the page.

Назва Передбачається За замовчуванням Опис
data-params= Параметри RC в URL-адресі - Точні параметри, які ви використали б на сторінці Спеціальна:RecentChanges без ? після назви (ex: hidemyself=1&days=10&limit=50). Див. більше нижче.
data-hideusers= Список, розділений комами - Список користувачів, які ви хочете приховати зміни на всіх вікі, розділений комами. Не використовуйте префікс «Користувач:», прогалини можуть бути включені до/після коми (якщо потрібно пробіл/підкреслення в іменах користувачів).
data-timezone= Рядок utc За замовчуванням цей скрипт відображає дати у UTC. Якщо для цього атрибуту встановлено значення «local», зазначені часові інтервали будуть засновані на часі, що визначається браузером.
data-timeformat= Рядок 24 За замовчуванням цей скрипт перераховує час у 24-годинному форматі. Якщо цей атрибут встановлено на "12", час відображається у 12-годинному форматі AM/PM.
data-autorefresh= Ціле число 60 Кількість секунд очікування скрипта для автоматичного оновлення (якщо прапорець оновлення проставлений). Будь-яке число вище 0 є допустимим. Зверніть увагу, що час зараховується після того, як оновлення списку повністю завершено, і всі результати були додані.
data-autorefresh-evenOnFocus= Логічне значення true Коли автооновлення включено, за замовчуванням він оновить скрипт, навіть якщо в даний час ви відкриваєте сторінку і читаєте/переглядаєте редагування. Оскільки це може дратувати деяких користувачів, дана опція (якщо встановлено «false») дозволить вам запобігти оновлення скрипта, якщо ви відкрили яке-небудь вікно.
data-notifications-hideusers= Список, розділений комами - Список користувачів, про яких ви не хочете отримувати оновлення на всіх вікі, розділений комами. Не використовуйте префікс «Користувач:», прогалини можуть бути включені до/після коми (якщо потрібно пробіл/підкреслення в іменах користувачів).
data-discussions-enabled= Логічне значення true Списки з Обговореннями на вікі-проєктах Фандому для кожної вікі. Встановіть значення «false» для відключення. Див. нижче додаткову інформацію.
data-abuselogs-enabled= Логічне значення false Set to true to enable. Note that abuse logs are "separate" from typical logs (similar to discussions), although it doesn't require an additional API call (instead just making the initial API call return more abuse-log-only values).
Показати/приховати додаткові параметри (необов'язково для більшості користувачів)
Додаткові опції
Назва Передбачається За замовчуванням Опис
data-lang= Код мови auto-detect Це мова, яка використовується при перекладі тексту в скрипті. За замовчуванням цей скрипт використовує мову, встановлений у ваших користувацьких налаштуваннях (або мова вікі, якщо ви – анонім), для відображення вмісту на вашій мові, якщо він підтримується, або «en», якщо мова не підтримується (за винятком тексту RecentChanges, який береться безпосередньо з сервера і завжди має підтримуватися). Для тих, чия мова не підтримується, але немає бажання використовувати англійську, необхідно встановити цей дволітерний код мови («fr», «pl» і тощо).
data-onlyshowusers= Список, розділений комами - Якщо список користувачів існує, скрипт буде показувати зміни тільки цим користувачам, приховуючи всі зміни для інших. Не використовуйте префікс «Користувач:», прогалини можуть бути включені до/після коми (якщо потрібно пробіл/підкреслення в іменах користувачів).
data-ajaxlinks= Логічне значення false Встановіть значення «true» для включення. Коли ввимкнено, різні посилання будуть вести себе однаково по кліку на їх значок: посилання «різн.» і «зміни» відкриють ajax diffs і «Журнал завантажень» і імена файлів (якщо вони не знаходяться в журналі і у них є сторінки, які було змінено) відкриє AJAX-галерею.
data-hiderail= Логічне значення true За замовчуванням будь-яка сторінка, яка включає в себе тег div з класом «.rc-content-multiple», буде мати прихований блок в правій частині сторінки (тому вона займає цілу сторінку, наприклад, як звичайний RC). Цей параметр є просто способом скасувати роботу функції, якщо це необхідно, коли параметр дорівнює «false».
data-autorefresh-enabled= Логічне значення false Якщо cookie не присутній, це визначає, включена функція автоматичного оновлення за замовчуванням. Встановлення його в значення «true» включить за замовчуванням.
data-loaddelay= Число 10 Час (в мілісекундах), щоб почекати між завантаженнями вікі. Єдиний випадок, коли потрібно збільшити, — це завантаження великої кількості вікі (100+), щоб уникнути обмеження навантаження і тимчасово заблокувати сторінку.
data-extraLoadingEnabled= Логічне значення true Оскільки не вся інформація може бути отримана при першому виклику (оскільки для цього потрібно вихідна інформація), вона завантажується після додання всього вмісту на екран. Оскільки це не є строго необхідним, це дає можливість відключити його (можливо, щоб обмежити серверні виклики або заощадити на пропускної здатності). В даний час це необхідно для:
 • Відображення заголовків форумів/стін обговорення, а також виправлення посилання на сторінку.
 • Відображення заголовків Обговорень.
 • Додання користувацьких класів посилань для груп користувачів/якщо користувач заблокований
data-localSystemMessages= Логічне значення true Деякі вікі-сайти обмежені публічним доступом, включаючи API вікі. Хоча зазвичай це не має значення, якщо не контролювати його, запуск цього скрипта на такий вікі запобігає доступ до системних повідомлень, які скрипт використовує для підтримки мови. Встановлення цього параметра на «false» змусить натомість отримувати системні повідомлення з Вікі Спільнот. Це необов'язковий параметр, якщо ви запускаєте скрипт на англійській мові. Це «true» за замовчуванням, оскільки системні повідомлення для вікі можуть бути персоналізовані, а використання локальних дозволяє скрипту використовувати їх (для задоволення/узгодженості), а також для вилучення зовнішніх залежностів.
Приклад

набори даних йдуть безпосередньо у div, наприклад:

<div class="rc-content-multiple" data-params="hidemyself=1&days=10&limit=50" data-hideusers="TestUser,My awesome username,ILikePIE">
*List of wikis
</div>

У елементів списку[]

Кожен елемент списку повинен починатися з URL-адреси вікі у форматі «name.wikia.com» (або lang.name.wikia.com або wikiname.com» (або іншого домену верхнього рівня), якщо у вікі є домен «wikia»).

Вони дозволяють налаштовувати конкретні результати вікі, замість того щоб вимагати, щоб для кожної віки використовувалися одні і ті ж параметри.

У кожного елемента списку можуть бути додані параметри після нього, щоб додати додаткові функції для відображення/завантаження від цієї вікі. Це можна зробити одним із двох способів:

 • Доданням &paramname= після URL-адреси, наприклад: dev.fandom.com &bgcolor=green
 • Додання під списком підпункту (з або без позначки «&» перед назвою параметра), наприклад:
*dev.fandom.com
**bgcolor=green
Назва Передбачається За замовчуванням Опис
&params= Параметри RC в URL-адресі - Те ж, що і data-params, за винятком того, що «&» s повинні бути перетворені в комами («,»), дорівнює «=» і двокрапки («:»). См. також Налаштування НР нижче.
&hideusers= Список, розділений комами - Подібно параметру «data-hideusers=» вище, він приймає список користувачів, розділений комами, але замість цього вони ховаються тільки для зазначеної вікі. Не вмикайте префікс «Користувач:».
&onlyshowusers= Список, розділений комами - Подібно «data-onlyshowusers=» вище, він приймає список користувачів, розділений комами, але замість цього запускається тільки для зазначеної вікі. Не вмикайте префікс «Користувач:».
&notifications_hideusers= Список, розділений комами - Подібно «data-notifications-hideusers=» вище, це приймає список користувачів, розділений комами, але замість цього він запускає тільки для зазначеної вікі. Не вмикайте префікс «Користувач:».
&notifications_enabled= Логічне значення true Встановіть значення «false», щоб запобігти внесення змін в цю вікі при відправці повідомлень. Примітка: якщо ви хочете відключити повідомлення для всього скрипта, не використовуйте налаштування скрипта; замість цього використовуйте свій власний браузер, щоб відключити повідомлення, які ви взяли (зазвичай це значок шестерінки при спливаючому повідомленні).
Приватні випадки для коректного відображення вікі
&scriptdir= Текстове - (для нефадомських вікі) Підкаталог скриптів вікі повинен мати доступ до API. Закінчення «/» не повинно включатися. За замовчуванням скрипт перевіряє корінь домену (оскільки він знаходиться на Фандомі), але для деяких вікі він може бути чимось іншим (популярними каталогами є «/ w/wiki»). Легкий спосіб знайти каталог API вікі — це ввести «console.log(mw.config.get("wgScriptPath"));» консолі вашого браузера на цій відповідної вікі. Або для нових вікі, перейдіть на сторінку Службова:Version і натисніть «Script path».
&username= Текстове - Це «потрібно» тільки для нефадомських вікі. Оскільки імена користувачів на зовнішніх вікі невідомі, це дозволяє вказувати їх. Це дозволяє «hidemyself» працювати, а також виявляти права користувачів (для відображення посилань на блокування тощо). Якщо вам не подобаються ці функції, їх можна опустити. Якщо вказана вікі на Фандомі, це не вимагається, оскільки вона перевіряє зареєстрованого користувача (хоча, якщо у вас різні облікові записи для різних вікі Фандому, це може бути використано).
&favicon= URL (без префікса https://) - Заміняє значок, який використовується для вікі, зазначеним. Просто вкажіть повну URL-адресу без префікса «https://». Призначений для вікі, у яких немає значків, або якщо він занадто схожий на значок іншої вікі в списку.
&bgcolor= Фон CSS - Якщо встановлено, що останні зміни для цієї вікі будуть відображатися за цим фоновим кольором (замість favicon tiled). Будь-яке дійсне значення «background» CSS буде працювати (навіть none, rgb() або url()). Також можна налаштувати інші значення, прив'язуючи CSS (наприклад: &bgcolor=orange;opacity:0.5). За замовчуванням непрозорість bgcolor становить 0,1.
Приклади
<div class="rc-content-multiple">
*https://fewfre.fandom.com &hideusers=Fewfre,FewBot
*https://pixelmonmod.com &scriptdir=wiki&params=hidemyself:1,limit:5
*https://wiki.guildwars2.com
**favicon=wiki.guildwars2.com/images/thumb/d/df/GW2Logo_new.png/180px-GW2Logo_new.png
</div>

Панель параметрів[]

Пропонує спосіб налаштування параметрів «data-params =» у режимі реального часу. На панелі параметрів є параметр для запам'ятовування параметрів, які ви змінили за допомогою localStorage (за замовчуванням вимкнено). Будь-які параметри, змінені до включення цієї функції, також будуть запам'ятовані. Повторне натискання цієї клавіши призведе до вилучення інформації зі сховища. Один з вищевказаних методів слід використовувати, якщо ви хочете, щоб зміни зберігалися на іншому комп'ютері без використання localStorage. Панель параметрів також дозволяє вмикати/вимикати Обговорення.

Через те, що ці параметри змінюють вимоги до дисплею, усі поточні зміни, перелічені на сторінці, будуть очищені, а потім оновлені.

Параметри НР[]

Щоб допомогти отримати список Спеціальна:RecentChanges якомога більше, цей скрипт приймає RC-стиль параметрів URL (використовується, як описано вище, з параметрами «data-params», «&params», URL-змінними або панеллю параметрів). Існує кілька параметрів, як описано нижче. Будь ласка, врахуйте, що кожен ефект кожної вікі буде індивідуальним (тож обмеження 50 для 4 вікі фактично обмежено сумою 200).

Існує декілька способів вказати параметри в скрипті. Якщо вказано більше одного, вони будуть «просочуватися», причому більш конкретна переписує менш конкретну (наприклад: «&params» більш конкретно, ніж «data-params»), але тільки якщо вони обидва змінюють одне і те ж (наприклад, «days»). Порядок специфічності такий:

 1. [Значення за промовчанням]
 2. Налаштування користувача — використовує 4 налаштування на сторінці «Спеціальна:Preferences > Under the Hood > Recent changes, histories, and logs»
 3. Змінні URL – таке саме, як звичайна сторінка RecentChanges.
 4. data-params
 5. Панель параметрів (параметри)
 6. &params (зверніть увагу, що «панель параметрів» не буде перезаписувати їх)

Зверніть увагу, що для логічних елементів «true/false» значення «0» дорівнює false, а «1» — true.

Доступні параметри
Параметр За замовчуванням Опис
limit 50 Це може бути будь-яке ціле число від 0 до 500. (може бути менше залежно від «days»)
days 7 Кількість днів. (може бути менше залежно від «limit»)
hideminor 0
(false)
Приховує редагування, зазначені як «дрібні»,
hidebots 1
(true)
Приховує редагування, зроблені ботом
hideanons 0
(false)
Приховує редагування, зроблені анонімами.
hideliu 0
(false)
Приховує редагування, зроблені зареєстрованими користувачами.
hidemyself 0
(false)
Приховує зміни, виконані з облікового запису, яку ви увійшли. Примітка: «hide-users=» буде перекривати цей параметр (навіть при використанні панелі параметрів). Також зверніть увагу, що для зовнішнього вікі необхідно використовувати «&username=» (див. вище), щоб це працювало.
hideenhanced 0
(false)
Не показує кілька редагувань однієї сторінки, а показує кожне редагування в тому порядку, в якому вона була виконана. Примітка: не підтримується на основі «вікі-вікі» (все або нічого).
hidelogs 0
(false)
Приховує журнали.
hidenewpages 0
(false)
Hides any page creation recent changes.
hidepageedits 0
(false)
Hides any page edits (not counting page creations).
namespace none За замовчуванням відображаються всі простори імен. Відображувані простори імен можуть бути обмежені доданням номери простору імен для відображення. Якщо має відображатися кілька просторів імен, вони повинні бути розділені символом «|», без пробілів (наприклад: 1|10|2001, щоб показувати тільки теми обговорень статей, шаблонів і тим форуму)
Непідтримувані параметри
from, invert, associated, tagfilter, hidewikidata і будь-які інші, не перераховані.

Не соромтеся запитувати підтримку непідтримуваного параметра для додання, якщо вам це потрібно; все повинно бути більш або менш можливим.

Додаткові функції[]

Оновити усе[]

 • Якщо ви використовуєте кілька примірників на одній сторінці, всі вони можуть бути оновлені відразу, надавши клас «rcm-refresh-all» для елемента на сторінці. наприклад:
<span class="rcm-refresh-all button">Оновити всі</span>

Оформлення CSS[]

Цей скрипт використовує як можна більше класів RecentChanges за замовчуванням, щоб дозволити стилем бути послідовним. Більшість функцій, пов'язаних з RCM, також використовують імена класів, які дозволяють налаштовувати. Деякі корисні класи:

 • .rc-entry-$1 охоплює цілу групу введення/запису, причому $1 є URL з точками у вигляді тире (наприклад: dev-wikia-com). За замовчуванням використовується стиль «.rcm-tiled-favicon», але його можна використовувати для налаштування будь-яких даних, відмінних від їх вікі.
 • .rc-entry-ns-$1 охоплює всю групу введення/запису, причому $1 є номером простору назв (наприклад: 0 для основного простору, 1 для обговорень тощо).
 • .rcm-favicon-goto-button є значок ліворуч від кожного запису. Може використовуватися для зміни/видалення значка.

Доти, допоки «data-extraLoadingEnabled» не буде вимкнено, користувацькі посилання також мають атрибути, додані після отримання даних. .rcm-userblocked означає, що користувач заблокований на цій вікі, .rcm-usergroup-$1 дозволяє налаштовувати імена на основі групи користувачів (з «$1», що є ідентифікатором uniq для цієї групи), та додається .rcm-useranon для анонімних учасників. Тут ви можете знайти загальні ідентифікатори груп (перелічені як «group-$1»), [//dev.wikia.com/api.php?action=query&format=xml&list=&meta=siteinfo&siprop=usergroups тут ви можете знайти список усіх груп (і прав, які приходять з ними, якщо цікаво); просто змінити URL-адресу вікі, щоб побачити його для вашої цільової вікі (якщо користувач має якісь права). Наприклад: .rcm-usergroup-content-moderator

Існує безліч інших класів (або користувача, або класів RecentChanges), які можна використовувати для налаштування скрипта. Кращий спосіб знайти їх — просто перевірити елемент, який ви хочете налаштувати, і перейти звідти.

Обговорення[]

Наприкінці 2016 року Фандом почав впроваджувати свою систему Обговорень нових вікі, поступово витісняючи звичні форуми. Редагування в Обговореннях не відображаються на сторінці Нових редагувань, тому вони також включені в скрипт. За цим послідувало кілька несподіваних результатів:

 • As of 2020, wikis that have had their MediaWiki version updated will have any Message Walls and Article Comments moved into the discussion system (although not showing up in the Discussions page). As such, most of the notes here apply to them as well.
 • Обговорення включаються за замовчуванням. Його можна відключити на панелі параметрів або через атрибут data-discussions-enabled.
 • Не всі теми в Обговореннях мають назви, тому, якщо він відсутній, перші 35 символів вихідного повідомлення використовуються для його ідентифікації.
 • Оскільки заголовок теми не включений в інформацію від API, повернуту для конкретного поста, заголовки часто необхідно брати окремо (використовуючи той же механізм другий завантаження, що і заголовків тим на стіні/форумі, так само як і ця, поточна функція може бути відключена за допомогою атрибута data-extraLoadingEnabled.
 • Багато параметрів не впливають на Обговорення. Деякі з них працюють: hidemyself, hideusers, onlyshowusers, limit і days (деталі див. нижче).
  • Limit — лише 50. Буде працювати ліміт менше 50.
  • hidemyself/hideusers — вплине на максимальну кількість тем у Обговореннях, які ви бачите (оскільки частина тем буде видалена з завантаженого списку).
 • Ці зміни в налаштуваннях завантажуються у додаток до нормальним змін. Якщо для ліміту встановлено значення менше або дорівнює 50, це може подвоїти результати, які відображаються для конкретної вікі.
 • Обговорення перевіряються тільки на вікі на Фандомі (оскільки вони існують виключно на ньому). Тим не менш, вперше, коли скрипт завантажує зміни на вікі-проєктах, йому необхідно перевірити дані вікі, щоб дізнатися, чи існують Обговорення там. Якщо вони повернуть помилку 404, спроба завантажити цю конкретну вікі не повториться.
 • Оскільки API повертає аватари та підсумки голосування, ця інформація також включена. Її можна вилучити за допомогою користувацького CSS, використовуючи класи .rcm-avatar та .rcm-upvotes відповідно.
 • Через особливості роботи API редагування повідомлень не відображається як окреме редагування. Замість цього повідомлення буде просто відображатися вище в списку (якщо дата створення все ще знаходиться у межах верхніх 50). Один з можливих несподіваних побічних ефектів полягає в тому, що якщо хтось редагує повідомлення на наступний день після його створення, він не буде відображатися обидва дні.

HTTPS[]

Since all Fandom wikis have HTTPS enabled, you will not be able to load content from wikis without HTTPS.

If you are having HTTPS loading issues running the script on a fandom.com wiki, try changing any wikia.com wiki links in your list to fandom.com. All wikia wikis are now converted to Fandom, so shouldn't be an issue.

This issue will still affect some external wikis however that will continue to run without HTTPS. There is currently no workaround for this issue.

Non-Fandom wikis[]

This tool is designed primarily with Fandom wikis in mind, but should work for many wikis by default, and has some settings to handle special cases for certain non-Fandom wikis (such as "&scriptdir=" above). When adding non-Fandom wikis, it's important to note that this script is designed for MediaWiki wikis only, and requires the Mediawiki API to be enabled on a wiki to run (usually on, but some wikis do have it turned off).

Also note that as Fandom uses HTTPS, wikis running on HTTP cannot be loaded using this script.

Примітки[]

 • «Червоні посилання» для сторінок, які не існують, не будуть відображатися в більшості журналів, так як цю інформацію потрібно буде витягувати окремо для кожної сторінки. За замовчуванням вони відображаються червоним кольором.
 • Патрулювання не підтримується в даний час. Це пов'язано з захистом MediaWiki, яка забороняє доступ до інформації про патрулювання, якщо вона не дозволена (строго порушує роботу скрипта, якщо він намагається отримати її без дозволу). Навіть якщо право існує, інформація не може бути отримана за необхідності входу в цю вікі, яка недоступна через крос-домену (перетину адрес різних вікі (для безпеки браузера)).
 • Журнали:
  • Журнали можуть робити дивні речі в «поодиноких» випадках (наприклад, дії тільки для співробітників і рідко дії тільки для розширень). Їх підтримка може бути додана, але вона не включена за замовчуванням, оскільки кожен з цих параметрів повинен бути перевірений власноручно для кожного типу даних (а іноді і кожної певної дії).
  • (Журнал прав користувача) — права будуть перелічені з використанням їх «id» замість перекладу назви групи користувачів. Таким чином, це буде схоже на «sysop». Не всі віки мають однакові групи, тому отримання переказів від кожної вікі більше пов'язано з чимось великим.
 • Цей скрипт отримує перекази RecentChanges безпосередньо з сервера, оскільки такі перекази можуть відрізнятися при використанні на нефандомських вікі. Якщо завантаження не вдається досить довго, сторінка просто за замовчуванням буде англійською мовою.

Різне[]

 • «http: //» не слід використовувати в цьому скрипті, щоб він автоматично ставав посиланням (це заважає процесу), і з'являється на Спеціальна:LinkSearch як сторінка з зовнішньої посиланням (може бути небажано).
 • Скрипт призначений для вікі на Фандомі, але повинен працювати для будь-якої вікі (за умови, що її версія рушія не занадто застаріла).
 • Деякі нефадомські вікі просто не працюють через особливості налаштувань (стара версія MediaWiki, відключений API тощо)
 • Скрипт, який має запускатися з використанням code.2.js. Хоча перша версія більше не підтримується, вихідну версію Atom feed можна знайти у файлі code.js з документацією, яку можна знайти тут.

Вимоги[]

 • JQuery
 • Всі віки в скрипті повинні:
  • Працювати на рушії Mediawiki (версія не нижче 1.16)
  • Працювати з підключеним Mediawiki API.
 • Браузер повинен підтримувати ECMAScript5 (підійде будь-яка не дуже стара версія браузера)
 • Скрипт повинен працювати на вікі ФЕНДОМУ (щоб бути впевненими, що він має доступ до таких речей, як код для згортання списків).
Advertisement