RecentChangesMultiple призначено для одночасного моніторингу декількох вікі, дозволяючи на одній вікі переглядати всі зміни. Хоча цей скрипт зроблений якомога ближче до стилю стандартних недавніх редагувань, існує багато тонких відмінностей (див. Примітки нижче).

Цей інструмент розроблено в першу чергу для вікі саме на ФЕНДОМі, але повинен працювати й для вікі на інших хостингах за замовчуванням і має деякі налаштування для обробки особливих випадків для певних «нефендомовських» вікі (наприклад, «&scriptdir=» нижче). При додаванні вікі, не розташованих на ФЕНДОМі, важливо зазначити, що цей скрипт призначений для вікі, працюючих на MediaWiki, і вимагає, щоб Mediawiki API був включений на вікі для коректної роботи скрипта.

Переклади або повідомлення про баґи можуть бути опубліковані на сторінці обговорення (але також обов'язково повідомте автора Fewfre (англійською), аби якнайшвидше виправити помилку).

Цей скрипт можна знайти на Github, разом з журнал змін з версії 1.2.0.

HTTPS

Якщо цей скрипт запущено на вікі з включеним HTTPS, ви не зможете завантажувати контент з вікі, які не використовують HTTPS. Це функція безпеки, включена браузером. Зараз це може викликати проблеми навіть між вікі на ФЕНДОМі, бо неанглійські вікі не завжди використовують протокол HTTPS, в той час як англійські вікі (якщо включені відповідні налаштування користувача), і все вікі ФЕНДОМу використовують HTTPS. Наразі цю проблему можна обійти, запустивши скрипт на неанглійської вікі, яка не використовує HTTPS.

Якщо у вас виникають проблеми з завантаженням HTTPS під час запуску скрипта на вікі fandom.com спробуйте змінити посилання вікі wikia.com у вашому списку на fandom.com, якщо вони вже були перетворені. Якщо вони ще не були змінені, вам потрібно або запустити скрипт на вікі, де використовується HTTP, або видалити вікі зі списку доти, допоки вона не переїде на fandom.com. Перепрошуємо за можливі незручності.

Щойно HTTPS буде включено на всіх вікі ФЕНДОМу, ця проблема буде виправлена для можливості включення всіх вікі хостингу в списки.

Ця проблема все ще впливатиме на деякі "нефендомівські" вікі, які продовжуватимуть працювати без HTTPS. Наразі складності можна вирішити вищезазначеним способом, але як тільки HTTPS буде включено на всіх вікі ФЕНДОМу, ці вікі більше не зможуть завантажуватися доти, допоки вони не перейдуть на протокол HTTPS.

Встановлення

Основне призначення

Все, що дійсно необхідно після встановлення скрипта, — це div класом «rc-content-multiple» список маркерів з посиланням на домен вікі (div потрібно буде додати через режим вихідного коду). Повтори ігноруються. Приклад:

<div class="rc-content-multiple">
*runescape.wikia.com
*wowwiki.com
*dev.wikia.com
</div>

Не указуйте протокол http:// або https:// перед доменом вікі.

Основні функції

Хоча вони не є частиною Спеціальна:RecentChanges, деякі додаткові функції включені за замовчуванням.

 • AjaxRC: На основі скрипта AjaxRC є опція «автооновлення», яка при активації оновлюватиме список кожні 60 секунд. Файл cookie використовується для збереження установки прапорця після кліка.
  • Після активації вам буде запропоновано активувати повідомлення HTML5 (необов'язково), які повідомлятимуть вас про оновлення, коли ви переходите від вікна/вкладки. Щоб відключити їх після включення, клацніть значок шестерінки в повідомленні.
 • RecentChangesMultiple AjaxDiff icon.png AjaxDiff: На основі скриптів AjaxDiff/LastEdited, ви можете переглядати різницю версій» сторінки, не переходячи на них, натиснувши значок праворуч від посилання «розн».
 • RecentChangesMultiple AjaxGallery icon.png AjaxGallery: Клацнувши по значку картинки поряд із змінами файлів (як-от журналу завантаження, редагування сторінки файлу), ви можете переглянути зображення, з якими воно пов'язане. Для групових журналів ви можете переглянути галерею зображень в списку.
 • RecentChangesMultiple AjaxPagePreview icon.png AjaxPagePreview: Дозволяє переглядати сторінку, не виходячи з поточної сторінки.
  • Примітка: Ця функція неповноцінна. В попередньому перегляді не запускаються декілька файлів CSS і JS. Таким чином, попередній перегляд використовує тільки CSS з поточної вікі для відображення сторінок. У браузерах, які підтримують редагування shadow dom (Chrome на момент написання цього) або хмарних стилів (Firefox), застосовується інтерфейс css з вікі (common.css), а також JS (для shadow dom), хоча ще не все.
 • Обговорення: На основі скрипта DiscussionsFeed, тепер ви можете бачити Обговорення у списку редагувань. См. нижче для отримання інформації про різні нюанси.
 • Панель посилань вікі: Щоб полегшити навігацію певною вікі в списку, натискання одного з піктограм в розділі «Завантажені вікі» у верхній частині скрипта/вздовж лівої частини скрипта дасть вам список посилань на деякі спільні сторінки для цієї конкретної вікі, а також деякі статистичні дані для цієї вікі. Якщо в списку тільки одна вікі, ця панель відкриється за замовчуванням.
 • Кілька примірників: Кілька примірників (контейнери) можуть запускатися на одній сторінці.
  • Сюди входять ті, які знаходяться в межах теґів <tabber> та <tabview>.
  • Можливо, що кожен примірник завантажує тільки одну вікі, що дозволяє створити більш типовий дизайн RecentChanges, все ще переглядаючи кілька вікі на одній сторінці. Також можливо оновити всі екземпляри, використовуючи функцію rcm-refresh-all.
  • Майте на увазі, однак, що деякі з додаткових параметрів нижче перевіряються тільки в першому примірнику і впливають на всі вікі на сторінці (data-lang, data-hiderail, data-loaddelay, data-timezone).

Додаткові параметри

У той час як вищеописане працює, і це все, що може знадобитися, є також безліч інших додаткових параметрів, які можна додати трьома способами: 1, який впливає на кожен RCM, 1, який впливає на кожну вікі в конкретному списку RCM, і той, який впливає на конкретну вікі.

Змінні URL

Це впливає на кожен RCM на сторінці. Наразі єдиними прийнятими змінними URL є ті, які використовуються на стандартній сторінці RecentChanges. Див. більше нижче.

приклад: http://yourwiki.wikia.com/wiki/RecentChangesMultiplePage?hidemyself=1&days=7

Дані

Вони впливають на кожну вікі/скрипт в цілому для одного тега.

Назва Передбачається За замовчуванням Опис
data-params= Параметри RC в URL-адресі - Точні параметри, які ви використали б на сторінці Службова:RecentChanges без ? після назви (ex: hidemyself=1&days=10&limit=50). См. більше нижче.
data-hideusers= Список, розділений комами - Список користувачів, які ви хочете приховати зміни на всіх вікі, розділений комами. Не використовуйте префікс «Користувач:», прогалини можуть бути включені до/після коми (якщо потрібно пробіл/підкреслення в іменах користувачів).
data-timezone= Рядок utc За замовчуванням цей скрипт відображає дати у UTC. Якщо для цього атрибуту встановлено значення «local», зазначені часові інтервали будуть засновані на часі, що визначається браузером.
data-timeformat= Рядок 24 За замовчуванням цей скрипт перераховує час у 24-годинному форматі. Якщо цей атрибут встановлено на "12", час відображається у 12-годинному форматі AM/PM.
data-autorefresh= Ціле число 60 Кількість секунд очікування скрипта для автоматичного оновлення (якщо прапорець оновлення проставлений). Будь-яке число вище 0 є допустимим. Зверніть увагу, що час зараховується після того, як оновлення списку повністю завершено, і всі результати були додані.
data-autorefresh-evenOnFocus= Логічне значення true Коли автооновлення включено, за замовчуванням він оновить скрипт, навіть якщо в даний час ви відкриваєте сторінку і читаєте/переглядаєте правку. Оскільки це може дратувати деяких користувачів, дана опція (якщо встановлено «false») дозволить вам запобігти оновлення скрипта, якщо ви відкрили яке-небудь вікно.
data-notifications-hideusers= Список, розділений комами - Список користувачів, про яких ви не хочете отримувати оновлення на всіх вікі, розділений комами. Не використовуйте префікс «Користувач:», прогалини можуть бути включені до/після коми (якщо потрібно пробіл/підкреслення в іменах користувачів).
data-discussions-enabled= Логічне значення true Списки з Обговореннями на вікі-проектах ФЕНДОМУ для кожної вікі. Встановіть значення «false» для відключення. См. нижче додаткову інформацію.
Показати/приховати додаткові параметри (необов'язково для більшості користувачів)
Розширені опції
Назва Передбачається За замовчуванням Опис
data-lang= Код мови auto-detect Це мова, яка використовується при перекладі тексту в скрипті. За замовчуванням цей скрипт використовує мову, встановлений у ваших користувача настройках (або мова вікі, якщо ви – анонім), для відображення вмісту на вашій мові, якщо він підтримується, або «en», якщо мова не підтримується (за винятком тексту RecentChanges, який береться безпосередньо з сервера і завжди має підтримуватися). Для тих, чия мова не підтримується, але немає бажання використовувати англійську, необхідно встановити цей дволітерний код мови («fr», «pl» і т. д.).
data-onlyshowusers= Список, розділений комами - Якщо список користувачів існує, скрипт буде показувати зміни тільки цим користувачам, приховуючи всі зміни для інших. Не використовуйте префікс «Користувач:», прогалини можуть бути включені до/після коми (якщо потрібно пробіл/підкреслення в іменах користувачів).
data-ajaxlinks= Логічне значення false Встановіть значення «true» для включення. Коли ввімкнено, різні посилання будуть вести себе однаково по кліку на їх значок: посилання «різн.» і «зміни» відкриють ajax diffs і «Журнал завантажень» і імена файлів (якщо вони не знаходяться в журналі і у них є сторінки, які було змінено) відкриє AJAX-галерею.
data-hiderail= Логічне значення true За замовчуванням будь-яка сторінка, яка включає в себе тег div з класом «.rc-content-multiple», буде мати прихований блок в правій частині сторінки (тому вона займає цілу сторінку, наприклад, як звичайний RC). Цей параметр є просто способом скасувати роботу функції, якщо це необхідно, коли параметр дорівнює «false».
data-autorefresh-enabled= Логічне значення false Якщо cookie не присутня, це визначає, включена функція автоматичного оновлення за замовчуванням. Установка його в значення «true» включить за замовчуванням.
data-loaddelay= Число 10 Час (в мілісекундах), щоб почекати між завантаженнями вікі. Єдиний випадок, коли потрібно збільшити, — це завантаження великого кількості вікі (100+), щоб уникнути обмеження навантаження і тимчасово заблокувати сторінку.
data-extraLoadingEnabled= Логічне значення true Так як не вся інформація може бути отримана при першому виклику (оскільки для цього потрібно вихідна інформація), вона завантажується після додавання всього вмісту на екран. Оскільки це не є строго необхідним, це дає можливість відключити його (можливо, щоб обмежити серверні виклики або заощадити на пропускної здатності). В даний час це необхідно для:
 • Відображення заголовків форумів/стін обговорення, а також виправлення посилання на сторінку.
 • Відображення заголовків Обговорень.
 • Додавання користувальницьких класів посилань для груп користувачів/якщо користувач заблокований
data-localSystemMessages= Логічне значення true Деякі вікі-сайти обмежені публічним доступом, включаючи API вікі. Хоча зазвичай це не має значення, якщо не контролювати його, запуск цього скрипта на такий вікі запобігає доступ до системних повідомлень, які скрипт використовує для підтримки мови. Установка цього параметра на «false» змусить натомість отримувати системні повідомлення з Вікі Спільнот. Це необов'язковий параметр, якщо ви запускаєте скрипт на англійській мові. Це «true» за замовчуванням, оскільки системні повідомлення для вікі можуть бути персоналізовані, а використання локальних дозволяє скрипту використовувати їх (для задоволення/узгодженості), а також для видалення зовнішніх залежностей.
Приклад

набори даних йдуть безпосередньо у div, наприклад:

<div class="rc-content-multiple" data-params="hidemyself=1&days=10&limit=50" data-hideusers="TestUser,My awesome username,ILikePIE">
*list of wikis
</div>

У елементів списку

Кожен елемент списку повинен починатися з URL-адреси вікі у форматі «name.wikia.com» (або lang.name.wikia.com або wikiname.com» (або іншого домену верхнього рівня), якщо у вікі є домен «wikia»).

Вони дозволяють налаштовувати конкретні результати вікі, замість того щоб вимагати, щоб для кожної віки використовувалися одні і ті ж параметри.

У кожного елемента списку можуть бути додані параметри після нього, щоб додати додаткові функції для відображення/завантаження від цієї вікі. Це можна зробити одним із двох способів:

 • Додаванням &paramname= після URL-адреси, наприклад: dev.fandom.com &bgcolor=green
 • Додавання під списком підпункту (з або без позначки "&" перед назвою параметра), наприклад:
*dev.fandom.com
**bgcolor=green
Назва Очікуване значення Значення за замовчуванням Опис
&params= Налаштування Свіжих правок в URL - Те ж, що і data-params, за винятком того, що «&» s повинні бути перетворені в комами («,»), дорівнює «=» і двокрапки («:»). См. також Налаштування НР нижче.
&hideusers= Список, розділений комами - Подібно параметру «data-hideusers=» вище, він приймає список учасників, розділений комами, але замість цього вони ховаються тільки для зазначеної вікі. Не вмикайте префікс «Користувач:».
&onlyshowusers= Список, розділений комами - Подібно «data-onlyshowusers=» вище, він приймає список учасників, розділений комами, але замість цього запускається тільки для зазначеної вікі. Не вмикайте префікс «Користувач:».
&notifications_hideusers= Список, розділений комами - Подібно «data-notifications-hideusers=» вище, це приймає список учасників, розділений комами, але замість цього він запускає тільки для зазначеної вікі. Не вмикайте префікс «Користувач:».
&notifications_enabled= Логічне true Встановіть значення «false», щоб запобігти внесення змін в цю вікі при відправці повідомлень. Примітка: якщо ви хочете відключити повідомлення для всього скрипта, не використовуйте налаштування скрипта; замість цього використовуйте свій власний браузер, щоб відключити повідомлення, які ви взяли (зазвичай це значок шестерінки при спливаючому повідомленні).
Приватні випадки для коректного відображення вікі
&scriptdir= Текстове - (для нефэндомовских вікі) Підкаталог скриптів вікі повинен мати доступ до API. Закінчення «/» не повинно включатися. За замовчуванням скрипт перевіряє корінь домену (так як він знаходиться на ФЕНДОМі), але для деяких вікі він може бути чимось іншим (популярними каталогами є «/ w/wiki»). Легкий спосіб знайти каталог API вікі - це ввести «console.log(mw.config.get("wgScriptPath"));» консолі вашого браузера на цій відповідної вікі. Або для нових вікі, перейдіть на сторінку Службова:Version і натисніть «Script path».
&username= Текстове - Це «потрібно» тільки для нефэндомовских вікі. Оскільки імена учасників на зовнішніх вікі невідомі, це дозволяє вказувати їх. Це дозволяє «hidemyself» працювати, а також виявляти права учасників (для відображення посилань на блокування тощо). Якщо вам не подобаються ці функції, їх можна опустити. Якщо вказана вікі на ФЭНДОМЕ, це не вимагається, так як вона перевіряє зареєстрованого користувача (хоча, якщо у вас різні облікові записи для різних вікі ФЕНДОМу, це може бути використано).
&favicon= URL (без префікса https://) - Заміняє значок, який використовується для вікі, зазначеним. Просто вкажіть повну URL-адресу без префікса «https://». Призначений для вікі, у яких немає значків, або якщо він занадто схожий на значок іншої вікі в списку.
&bgcolor= Фон CSS - Якщо встановлено, що останні зміни для цієї вікі будуть відображатися за цим фоновим кольором (замість favicon tiled). Будь дійсне значення «background» CSS буде працювати (навіть none, rgb() або url()). Також можна налаштувати інші значення, прив'язуючи CSS (наприклад: &bgcolor=orange;opacity:0.5). За замовчуванням непрозорість bgcolor становить 0,1.
Приклади
<div class="rc-content-multiple">
*https://fewfre.fandom.com &hideusers=Fewfre,FewBot
*https://pixelmonmod.com &scriptdir=wiki&params=hidemyself:1,limit:5
*https://wiki.guildwars2.com
**favicon=wiki.guildwars2.com/images/thumb/d/df/GW2Logo_new.png/180px-GW2Logo_new.png
</div>

Панель параметрів

Пропонує спосіб налаштування параметрів «data-params =» у режимі реального часу. На панелі параметрів є параметр для запам'ятовування параметрів, які ви змінили за допомогою localStorage (за замовчуванням вимкнено). Будь-які параметри, змінені до включення цієї функції, також будуть запам'ятовані. Повторне натискання цієї кнопки призведе до видалення інформації з сховища. Один з вищевказаних методів слід використовувати, якщо ви хочете, щоб зміни зберігалися на іншому комп'ютері без використання localStorage. Панель параметрів також дозволяє вмикати/вимикати Обговорення.

З-за того, що ці параметри змінюють вимоги до дисплею, усі поточні зміни, перелічені на сторінці, будуть очищені, а потім оновлені.

Параметри НР

Щоб допомогти отримувати список Спеціальна:RecentChanges як можна більше, цей скрипт приймає RC-стиль параметрів URL (використовується, як описано вище, з параметрами «data-params», «&params», URL-змінними або панеллю параметрів). Існує кілька параметрів, як описано нижче. Будь ласка, врахуйте, що кожен ефект кожної вікі буде індивідуальним (тож обмеження 50 для 4 вікі фактично обмежено сумою 200).

Існує декілька способів вказати параметри в скрипті. Якщо вказано більше одного, вони будуть «просочуватися», причому більш конкретна переписує менш конкретну (наприклад: «&params» більш конкретно, ніж «data-params»), але тільки якщо вони обидва змінюють одне і те ж (наприклад, «days»). Порядок специфічності такий:

 1. [Значення за промовчанням]
 2. Налаштування користувача - використовує 4 налаштування на сторінці "Спеціальна:Preferences > Under the Hood > Recent changes, histories, and logs"
 3. Змінні URL – таке саме, як звичайна сторінка RecentChanges.
 4. data-params
 5. Панель параметрів (параметри)
 6. &params (зверніть увагу, що «панель параметрів» не буде перезаписувати їх)

Зверніть увагу, що для логічних елементів «true/false» значення «0» дорівнює false, а «1» — true.

Доступні параметри
Параметр Значення за промовчанням Опис
limit 50 Це може бути будь-яке ціле число від 0 до 500. (може бути менше в залежності від «days»)
days 7 Кількість днів. (може бути менше в залежності від «limit»)
hideminor 0
(false)
Приховує правки, зазначені як «малі»,
hidebots 1
(true)
Приховує правки, зроблені ботом
hideanons 0
(false)
Приховує правки, зроблені анонімами.
hideliu 0
(false)
Приховує правки, зроблені зареєстрованими учасниками.
hidemyself 0
(false)
Приховує зміни, виконані з облікового запису, яку ви увійшли. Примітка: «hide-users=» буде перекривати цей параметр (навіть при використанні панелі параметрів). Також зверніть увагу, що для зовнішнього вікі необхідно використовувати «&username=» (див. вище), щоб це працювало.
hideenhanced 0
(false)
Не показує кілька правок однієї сторінки, а показує кожну правку в тому порядку, в якому вона була виконана. Примітка: не підтримується на основі «вікі-вікі» (все або нічого).
hidelogs 0
(false)
Приховує журнали.
namespace none За замовчуванням відображаються всі простори імен. Відображувані простору імен можуть бути обмежені додаванням номери простору імен для відображення. Якщо має відображатися кілька просторів імен, вони повинні бути розділені символом «|», без пробілів (наприклад: 1|10|2001, щоб показувати тільки теми обговорень статей, шаблонів і тим форуму)
Непідтримувані параметри
from, invert, associated, tagfilter, hidewikidata і будь-які інші, не перераховані.

Не соромтеся запитувати підтримку непідтримуваний параметра для додавання, якщо вам це потрібно; все повинно бути більш або менш можливим.

Додаткові функції

Оновити всі

 • Якщо ви використовуєте кілька примірників на одній сторінці, всі вони можуть бути оновлені відразу, надавши клас «rcm-refresh-all» для елемента на сторінці. наприклад:
<span class="rcm-refresh-all button">Оновити всі</span>

Оформлення CSS

Цей скрипт використовує як можна більше класів RecentChanges за замовчуванням, щоб дозволити стилем бути послідовним. Більшість функцій, пов'язаних з RCM, також використовують імена класів, які дозволяють налаштовувати. Деякі корисні класи:

 • .rc-entry-$1 охоплює цілу групу введення/запису, причому $1 є URL з точками у вигляді тире (наприклад: dev-wikia-com). За замовчуванням використовується стиль «.rcm-tiled-favicon», але його можна використовувати для налаштування будь-яких даних, відмінних від їх вікі.
 • .rc-entry-ns-$1 охоплює всю групу введення/запису, причому $1 є номером простору назв (наприклад: 0 для основного простору, 1 для обговорень тощо).
 • .rcm-favicon-goto-button є значок ліворуч від кожного запису. Може використовуватися для зміни/видалення значка.

Доти, допоки «data-extraLoadingEnabled» не буде вимкнено, користувальницькі посилання також мають атрибути, додані після отримання даних. .rcm-userblocked означає, що учасник заблокований на цій вікі, .rcm-usergroup-$1 дозволяє налаштовувати імена на основі групи учасників (з «$1», що є ідентифікатором uniq для цієї групи), та додається .rcm-useranon для анонімних учасників. Тут ви можете знайти загальні ідентифікатори груп (перераховані як «group-$1»), [//dev.wikia.com/api.php?action=query&format=xml&list=&meta=siteinfo&siprop=usergroups тут ви можете знайти список усіх груп (і прав, які приходять з ними, якщо цікаво); просто змінити URL-адресу вікі, щоб побачити його для вашої цільової вікі (якщо учасник має якісь права). Наприклад: .rcm-usergroup-content-moderator

Існує безліч інших класів (або користувача, або класів RecentChanges), які можна використовувати для налаштування скрипта. Кращий спосіб знайти їх — просто перевірити елемент, який ви хочете настроїти, і перейти звідти.

Обговорення

В кінці 2016 року ФЕНДОМ почав впроваджувати свою систему Обговорень нових вікі, поступово витісняючи звичні форуми. Правки в Обговореннях не відображаються на сторінці Свіжих правок, тому вони також включені в скрипт. За цим послідувало кілька несподіваних результатів:

 • Обговорення включаються за замовчуванням. Його можна відключити на панелі параметрів або через атрибут data-discussions-enabled.
 • Не всі теми в Обговореннях мають назви, тому, якщо він відсутній, перші 35 символів вихідного повідомлення використовуються для його ідентифікації.
 • Оскільки заголовок теми не включений в інформацію від API, повернуту для конкретного поста, заголовки часто необхідно брати окремо (використовуючи той же механізм другий завантаження, що і заголовків тим на стіні/форумі, так само як і ця, поточна функція може бути відключена за допомогою атрибута data-extraLoadingEnabled.
 • Багато параметри не впливають на Обговорення. Деякі з них працюють: hidemyself, hideusers, onlyshowusers, limit і days (подробиці див. нижче).
  • Limit - лише 50. Буде працювати ліміт менше 50.
  • hidemyself / hideusers - вплине на максимальну кількість тем у Обговореннях, які ви бачите (оскільки частина тем буде видалена з завантаженого списку).
 • Ці зміни в налаштуваннях завантажуються у додаток до нормальним змін. Якщо для ліміту встановлено значення менше або дорівнює 50, це може подвоїти результати, які відображаються для конкретної вікі.
 • Обговорення перевіряються тільки на вікі на ФЭНДОМЕ (так як вони існують виключно на ньому). Тим не менш, перший раз, коли скрипт завантажує зміни на вікі-проектах, йому необхідно перевірити дані вікі, щоб дізнатися, чи існують Обговорення там. Якщо вони повернуть помилку 404, спроба завантажити цю конкретну вікі не повториться.
 • Оскільки API повертає аватари та підсумки голосування, ця інформація також включена. Її можна видалити за допомогою користувальницького CSS, використовуючи класи .rcm-avatar та .rcm-upvotes відповідно.
 • З-за особливостей роботи API редагування повідомлень не відображається як окрема правка. Замість цього повідомлення буде просто відображатися вище в списку (якщо дата створення все ще знаходиться у межах верхніх 50). Один з можливих несподіваних побічних ефектів полягає в тому, що якщо хтось редагує повідомлення на наступний день після його створення, він не буде відображатися обидва дні.

Переклад

Цей скрипт перекладається двома різними способами:

 1. Текст скрипта ("TEXT" в коді) — звичайний спосіб перекладу, також як і переклад будь-якого іншого скрипту, який необхідно оновлювати вручну.
 2. Текст зі сторінки Свіжих редагувань ("MESSAGES" в коді) — це робиться автоматично, завантажуючи текст, зазвичай знаходиться на сторінці Службова:RecentChanges з сервера. Будь-яка мова, підтримуваний ФЕНДОМОМ, повинен підтримуватися цим скриптом для такого типу перекладу.

JS-файл для переказів можна знайти на Github; переклади також можуть бути опубліковані на сторінці обговорення або w:c:fewfre:Thread:2301/здесь. Переведіть тільки перший розділ «TEXT», а не «MESSAGES».

Дуже дякуємо членам Мовної Бригади Вікії за велику кількість перекладів, зроблених для цього скрипта!

Історія змін

Див. журнал змін для докладних змін або сторінки історії для кожного сценарію (code.js для V1.0.3 і попередніх, code.2.js для V1.1.7 та попередніх і core.js для поточного).

 • 14 лютого 2015 – Готова альфа-версія (з наступною перервою).
 • 22-27 травня 2015 – Готова бета-версія.
 • 28 червня 2015 – Скрипт опублікований.
 • V1.1.0 – 26 липня 2015 – Код переписаний для використання API MediaWiki (див. нижче).
 • V1.2.0 – 12 грудня 2015 – Тепер скрипт використовує завантажувач для завантаження в даний скрипт.
 • V2.0 - 29 жовтня 2016 - Скрипт переписаний у TypeScript.
 • V2.6 - 28 січня 2017 - Оновлення тепер тільки витягує і додає нові елементи замість того, щоб витягувати і повторно додавати всі зміни. Це дозволить більш ефективно використовувати обмеження великої вибірки.

26 липня 2015 - переписування коду для API MediaWiki – V1.1.0

Показати деталі

Основними метами цього переписування були:

 1. Додавання автоматичної підтримки перекладу тексту Свіжих правок.
 2. Видалення залежностей від YQL (інформація, одержана безпосередньо з вікі через API). Це також сприяє призводить до більш швидкого завантаження.
 3. Використовуючи підтримку API, розширена підтримка Службова:RecentChanges (дрібні зміни відзначені, більше контролю над контентом ("days", "limit", "showbots" і т. д.)).
 4. Листування коду для того, щоб він був трохи більш ефективним.
 • Важливі примітки:
  • "&subdir" видалено "&scriptdir" доданий (може знадобитися для нефэндомовских вікі, див. вище). Наприклад: &scriptdir=w/
  • «data-params» тепер пропонує набагато більшу підтримку. "days" і "limit" тепер працюють до тієї ж суми, що і для кожної вікі в списку. Таким чином, це має бути обмежена декількома днями нижньою межею, щоб уникнути завантаження потенційно кількох тисяч змін. Окремі вікі можуть мати ці обмеження, змінені за допомогою «&params»
 • Зміни:
  • Змінений переклад, щоб використовувати більш точну інформацію i18n зі сторінки GitHub на ФЭНДОМЕ для RC_TEXT. Завантажує RC_TEXT з сервера на основі вашого мови.
  • Основні теми форуму/стіни тепер також перевіряються [відновлення, видалення, перейменування] для «відповідей», замість того, щоб читати їх цілком як одну тему.
  • Всі (нормальні) параметри Свіжих правок підтримуються, за винятком «hideenhanced», «from» і перегляду обраного простору імен.
  • Тепер редагування ботів можуть бути показані (вимкнуто за промовчанням), і визначені як «малі» правки.
  • Параметр gApp перетворився в клас RecentChangesMultiple (щоб потенційно запускати кілька з якої-небудь причини, плюс автор віддає перевагу «традиційні» структури класу OO)
   • Таким чином, #rc-content-multiple id тепер повинен бути класом .rc-content-multiple, щоб дозволити кілька примірників (хоча використання ідентифікаторів як і раніше підтримується)
  • Додаткові CSS-класи для сторінки Свіжих правок.
  • Переписані параметри в списках СП (щоб привнести трохи більше інформації про те, як це виглядає в системі mw)
  • Новий клас «WikiData» для збереження даних, специфічних для вікі, зрозумілим чином, а також надання допоміжних методів

Примітки

 • «Червоні посилання» для сторінок, які не існують, не будуть відображатися в більшості журналів, так як цю інформацію потрібно буде витягувати окремо для кожної сторінки. За замовчуванням вони відображаються червоним кольором.
 • Патрулювання не підтримується в даний час. Це пов'язано з захистом MediaWiki, яка забороняє доступ до інформації про патрулювання, якщо вона не дозволена (строго порушує роботу скрипта, якщо він намагається отримати її без дозволу). Навіть якщо право існує, інформація не може бути отримана за необхідності входу в цю вікі, яка недоступна через крос-домену (перетину адрес різних вікі (для безпеки браузера)).
 • Журнали:
  • Журнали можуть робити дивні речі в «поодиноких» випадках (наприклад, дії тільки для співробітників і рідко дії тільки для розширень). Їх підтримка може бути додана, але вона не включена за замовчуванням, оскільки кожен з цих параметрів повинен бути перевірений вручну для кожного типу даних (а іноді і кожного конкретного дії).
  • (Журнал прав учасника) — права будуть перераховані з використанням їх «id» замість перекладу назви групи учасників. Таким чином, це буде схоже на «sysop». Не всі віки мають однакові групи, тому отримання переказів від кожної вікі більше пов'язано з чимось великим.
 • Цей скрипт отримує перекази RecentChanges безпосередньо з сервера, оскільки такі перекази можуть відрізнятися при використанні на нефэндомовских вікі. Якщо завантаження не вдається досить довго, сторінка просто за замовчуванням буде англійською мовою.

Різне

 • «http: //» не слід використовувати в цьому скрипті, щоб він автоматично ставав посиланням (це заважає процесу), і з'являється на Службова:LinkSearch як сторінка з зовнішньої посиланням (може бути небажано).
 • Скрипт призначений для вікі на ФЭНДОМЕ, але повинен працювати для будь-вікі (за умови, що її версія движка не надто застаріла).
 • Деякі нефэндомовские вікі просто не працюють із-за особливостей налаштувань (стара версія MediaWiki, відключений API і т. д.)
 • Скрипт, який має запускатися з використанням code.2.js. Хоча перша версія більше не підтримується, вихідну версію Atom feed можна знайти у файлі code.js з документацією, яку можна знайти тут.

Вимоги

 • jQuery
 • Всі віки в скрипті повинні:
  • Працювати на рушії Mediawiki (версія не нижче 1.16)
  • Працювати з підключеним Mediawiki API.
 • Браузер повинен підтримувати ECMAScript5 (підійде будь-яка не дуже стара версія браузера)
 • Скрипт повинен працювати на вікі ФЕНДОМУ (щоб бути впевненими, що він має доступ до таких речей, як код для згортання списків).
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.