Fandom Developers Wiki
Advertisement

UserAccountAge додає в профайл користувача плашку, яка показує час з моменту створення його акаунта. При натисканні на плашку відкриється JSON-об'єкт, що містить дату реєстрації користувача (приклад)

Спочатку цей скрипт являв з себе спрощений і пристосований для Фандому інструмент UserInfo, написаний користувачем англійської Вікіпедії PleaseStand. В наші дні новітня версія скрипта використовує плагін timeago, призначений для використання з jQuery. Це дозволяє позбутися від проблем при обробці дат, а також збільшує число підтримуваних мов. Більш того, якщо навести на плашку, з'явиться відформатована дата.

Іноді для деяких старих облікових записів (2005 і раніше) MediaWiki API повертає значення «null» для дати реєстрації користувача, і, таким чином, тег користувача не відображається на верхньому баку користувача.

Встановлення[]

Користувачі можуть налаштувати формат дати, показаної в тегу, за допомогою включення об’єкта window.customUserAccountAge. Встановлення логічного значення showFullDate на true змусить сценарій відображати відформатовану дату створення облікового запису замість більш загальної «нечіткої дати», яка відображається за замовчуванням. Приклад конфігураційного об'єкта показано нижче:

window.customUserAccountAge = {
	showFullDate: true
};

Список змін[]

18-04-22
Addition of support for Gamepedia wikis
08-10-21
Final UCP update; removal of legacy MW 1.19 code, reinstitution of fuzzy dates for values beyond 30 days, addition of user config option for full dates
29-07-20
Addition of fix to UCP lazy-load masthead detection mechanism, cleanup
05-07-20
Rewrite to support usage on UCP wikis
02-11-17
Removal of unused usercontribs query, minor edits to user tag link
17-09-17
Replacement of PleaseStand code in favor of timeago plugin
17-02-17
Bug fix for usernames with special characters
16-02-17
Initial revision
Advertisement